MALİVOR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ

MALİVOR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ 1999 yılından beri SAVUNMA SANAYİİ elektroniği ve OTOMASYON-YAZILIM sistemleri  konusunda faaliyet göstermekte olup askeri alanlarda GÖLCÜK DONANMA KOMUTANLIĞI,İSTANBUL TERSANESİ KOMUTANLIĞI,ARMERKOM,İZMİR TERANESİ KOMUTANLIĞI,EKM KOMUTANLIĞINA,İKMAL MERKEZ KOMUTANLIĞINA ; elektrik ve elektronik mühendislik alanlarında hizmet vermektedir.

Kusursuz kalite hedefleyen MALİVOR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ kendi sektöründe ve askeri alanlarda elektrik-elektronik taahüt işleri,Mühendislik,Projelendirme,ve ar-ge konularında çözüm sunmaktadır.

SİVİL SANAYİİ FİRMALARINA;Otomasyon ,Proje-Mühendislik-Danışmanlık,Yat-Gemi elektrik-elektronik Taahhüt,PLC-SCADA Sistem Bakım-Onarım,Özel Üretim-Yazılım Geliştirme alanlarındada hizmet vermektedir.

Firma Olarak Yazılım-Donanım Ve Mekanik Konularda Tecrübe Sahibiyiz.

Sektörde yapılan en önemli ve yenilikçi projelere imzasını atan MALİVOR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ lSO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile sürekli hale getirmiştir.

MALİVOR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ ; TS EN ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesine sahiptir. 

Misyonumuz;
Savunma sanayii, elektrik-elektronik , mühendislik ile ilgili alanlarda, ilkelerimiz doğrultusunda güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermektir.